Stabilní pozice v zeleném poli ekologie a ekonomie

Produkt JURID 816M K-špalek se sníženými hlukovými emisemi je významným příspěvkem společnosti Federal-Mogul Motorparts  pro ochranu životního prostředí.

Uvedený produkt kromě toho nabízí i několik ekonomických výhod. Produkt K-špalek od firmy Jurid nejen minimalizují opotřebení kola, ale rovněž snižují opotřebení brzdového špalku až o 80 % ve srovnání s produkty ze šedé litiny. Z pohledu uživatele produkt JURID 816M K-špalek vydrží až pětkrát déle, a tudíž přináší až čtyřnásobné prodloužení intervalů údržby.

V rámci očekávání chystaných legislativních požadavků se již první provozovatelé nákladní železniční dopravy pustili do inovačních programů tak, aby došlo k přestrojení jejich nákladních vozů z litinových špalků na K-špalky. Pečlivé naplánování intervalů údržby učiní proces přeměny velice efektivním z hlediska nákladů. Provozovatelé, kteří již tuto přestavbu provedli, pociťují významnou konkurenční výhodu.

Produkt JURID 816M K-Block jako alternativa

Produkt JURID 816M K-block nemusí být montován pouze jako originální zařízení nebo v rámci přestrojení existujících nákladních vozů s litinovými brzdami, může být rovněž použit místo jiných kompozitních produktů. Produkt JURID 816M K-block je konec konců schválený pro všechny významné standardní aplikace. Technici společnosti Federal-Mogul Motorparts vám mohou ochotně pomoct při jakékoliv aplikaci, která není předmětem uvedených norem.

loading...
  • Noisemap Germany
  • Noise Reduction Potential